ריצה בסינגלים של גוש עציון

אופיר ורדי 27/08/20

אין מה להגיד, הופתעתי.
יצאנו לסיבוב מרהיב ביופיו בגוש עציון.
רציתי לבדוק מה עושים עם כל התקציבים המטורפים שההתנחלויות מקבלות. אכן, היה שימוש ראוי לכספים, כאשר כל השבילים והסינגלים ממוזגים!, בנוסף נבנו נופים יפים ובצבצו מכל עבר מעיינות.

מתחילים מאלון שבות לכיוון אלעזר. על ההתחלה עשרות עצי תאנה פיתו אותי בפירות בשלים, מתוקים ויפים, אפילו לא אכלתי סניקס מרוב תאנים. לאחר מכן, מגוון אין סופי של ענבים מכל הצבעים השלימו את הפאזל

*הערות המערכת – כל הפירות נקטפו מעצי פרא או מענפים שהיו אחרי הגדר

בכל אופן, לא הייתה ריצה עם כל כך הרבה מעיינות וסוגי נוף שונים. המעיין הראשון היה עין אלקסיס שאמור להיות יבש אולם היה מלא מים, לאחר מכן השתלבנו בשביל המעיינות, שם על הדרך, נפגשנו עם עין צורים, עין מסלע, בריכת דובק ועין יצחק הצמודים זה לזה, עין ליבנה ולבסוף עין חובלה, שם נכנסתי למקווה ולנקבה על מנת להיטהר סופית ליתר ביטחון.

מסלול מומלץ לעונה זו של השנה, אומנם מדובר על ריצה בשטחים אולם זה אזור יחסית בטוח, בין ישובים יהודים

סה"כ 31 ק"מ עם 1,500 מטר טיפוס

למסלול לחצו כאן

תמונות מהמסלול:

Download

הרשמו לקבלת עדכונים
Loading

בכל פעם שיפורסם מאמר חדש באתר תקבלו מייל. המנויים מקבלים תכנים יחודיים שאינם מתפרסמים במקורות אחרים. אנחנו לא שולחים פרסומים או ספאם

תאור המסלולים וקובץ מסלול gpx הוא תיאורטי בלבד. חלק מהמסלולים כוללים קטעים מסכני חיים! היציאה למסלול היא באחריותכם בלבד! לפני יציאה למסלול יש לברר את תנאי מזג אוויר, שטחי אש, אישורי ואיסורי תנועה. רק חלק מהמסלולים נבדקו בפועל ויתכנו שינויים לאורך זמן.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן