שני מסלולים מאזור מלונות ים המלח, עין בוקק, נווה זוהר

אופיר ורדי, 18/01/2020

נמצאים באחד ממלונות ים המלח? שני מסלולי ריצה לא ארוכים בשטח המשלבים עליות, סינגלים טכנים ונופים מרשימים.

מסלול ראשון – רצים צפונה בכביש הפנימי של המלונות עד שנגיע לנחל רום. הריצה במעלה הנחל טכנית ואיטית אולם יפה מאוד. ממשיכים בסינגל עד לנחל זוהר ונעלה לאורכו ובסמוך לשביל ישראל לאופניים. ממשיכים עד לחניון לילה צוק תמרור – נחל יזרח שמהווה את שיא הגובה. נמשיך במגמת ירידה צפונה, נתחבר לסינגל בוקק עד לתצפית עין בוקק. כאן מתחילה ירידה תלולה בחזרה לאזור המלונות ולארוחת הבוקר לאחר 24 ק"מ עם 700 מטר טיפוס.

למסלול לחצו כאן

מסלול שני – מתחיל מהישוב נווה זוהר. נחצה את כביש 90 ונמשיך בשביל עפר לגב סכר זוהר ומשם בסינגל טכני לאורך נחל חלמיש. לאחר שנחצה את כביש 31 נכנס למעלה חמר עד שנגיע לנחל חמר. אפפשר להמשיך ולרוץ במעלה הנחל ככל שרוצים. החזרה – באותה הדרך.

למסלול לחצו כאן

 

הרשמו לקבלת עדכונים
Loading

בכל פעם שיפורסם מאמר חדש באתר תקבלו מייל. המנויים מקבלים תכנים יחודיים שאינם מתפרסמים במקורות אחרים. אנחנו לא שולחים פרסומים או ספאם

תאור המסלולים וקובץ מסלול gpx הוא תיאורטי בלבד. חלק מהמסלולים כוללים קטעים מסכני חיים! היציאה למסלול היא באחריותכם בלבד! לפני יציאה למסלול יש לברר את תנאי מזג אוויר, שטחי אש, אישורי ואיסורי תנועה. רק חלק מהמסלולים נבדקו בפועל ויתכנו שינויים לאורך זמן.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן